Цифрова платформа інформаційно-терапевтичного супроводу українських студентів: теорія та практика

Authors

  • Я. С. Слуцький Університет прикладних наук Рейн-Майн, Вісбаден (Німеччина)

Abstract

Перебування людини в умовах війни справляє негативний вплив на її психоемоційний стан. Тривалість такого впливу безпосередньо пов’язана зі ступенем психоемоційної травми особистості та тривалістю періоду післявоєнної реабілітації. Тому важливою умовою відновлення суспільства у післявоєнний час є проведення інформаційно-терапевтичних заходів у момент кризи, що дасть змогу сформувати основу для подальшої реабілітації, необхідної для створення нових соціальних зв’язків.

References

Шинкаренко І. Сім’я в умовах війни: психологічні, психосоціальні та психопатологічні проблеми. Науковий вісник ДДУВС. Дніпро, 2022. Вип. 2. С. 554--562.

Бахмутова Л., Неска А. Особливості психологічних порушень серед українських біженців у Польщі. Актуальні проблеми психології: збірник наукових праць Інституту психології ім. Г. С. Костюка НАПН України. Київ, 2022. Т. V, вип. 22. С. 3--18.

Креденцер О. Емпіричне дослідження психологічних проблем українців, що перебувають в Німеччині у зв’язку з війною. Організаційна психологія. Економічна психологія. Київ, 2023. № 1(28). С. 45–55.

Published

2024-12-15

Issue

Section

СЕКЦІЯ 7 ОСОБИСТІСНІ І СИТУАТИВНІ ДЕТЕРМІНАНТИ БЛАГОПОЛУЧЧЯ ОСОБИСТОСТІ У ВИМІРАХ ВІЙНИ І МИРУ